Dobry olej opałowy Śląsk

Olej opałowy

Dobry olej opałowy Śląsk

Lekki olej opałowy Ekoterm Plus produkcji Polskiego Kombinatu Naftowego ORLEN S.A. jest paliwem przeznaczonym do zasilania kotłów centralnego ogrzewania powszechnie stosowanym przez przedsiębiorstwa, instytucje publiczne, gospodarstwa domowe oraz w procesach produkcyjnych w różnych gałęziach gospodarki. Dzięki małej zawartości siarki, wysokiej kaloryczności i dodatkom poprawiającym renoma Ekoterm Plus cechuje się najwyższą jakością, która zintegrowana z profesjonalizmem partnera ORLEN PetroTank gwarantuje klientom długoletni komfort także bezpieczeństwo stosowania kotłów olejowych zasilanych olejem opałowym Ekoterm Plus. Przynależność ORLEN PetroTank do sieci Autoryzowanych Dystrybutorów Oleju Opałowego PKN ORLEN S.A. umożliwia klientom Spółki ciągłość sprzedaży oleju opałowego Ekoterm Plus i dostępność oleju na terenie całego regionu.

Olej grzewczy Ekoterm Plus

Charakterystyka
PKN ORLEN dokłada olej opałowy śląsk wielkiej dbałości, by sprzedawane olej opałowy gliwice łączyły najwyższą klasę oraz bezpieczeństwo eksploatacji. W dbałości o komfort korzystania oleju napędowego grzewczego Ekoterm Plus ma odpowiednio dopasowane składniki oraz dodatki ulepszające pozytywnie wpływające na ekonomikę zużycia paliwa, i też na żywotność olejowych systemów grzewczych. Dla Państwa wygody olej napędowy grzewczy Ekoterm Plus dostępny jest na terenie całego kraju.

Przeznaczenie
olej opałowy grzewczy Ekoterm Plus jest nowoczesnym paliwem grzejnym znajdującym wykorzystanie w kotłach ogrzewających domy mieszkalne, kotłach parowych, piecach przemysłowych oraz technicznych. Sprzedawany przez nas produkt stanowi idealnym źródłem ciepła dla obiektów nie posiadających dostępu do sieci przesyłowej gazu ziemnego.

Więcej informacji na temat Oleju Napędowego Grzewczego Ekoterm Plus i możliwości zakupu można uzyskać na stronie www.ekoterm.pl

LOTOS RED to innowacyjny materiał, przyjazny środowisku, znacznie przekraczający wymagania ekologiczne, LOTOS RED znajduje zastosowanie jako paliwo do ogrzewania wszystkich obiektów wyposażonych w instalacje zasilane płynnym olejem opałowym, LOTOS RED to optymalizacja pracy układu grzewczego i maksymalne olej opałowy gliwice wykorzystanie energii spalanego paliwa.
LOTOS RED to produkt, który rozpoczął nową kategorię na polskim rynku: lekkie oleje opałowe następnej generacji, produkt wyróżnia olej opałowy śląsk się niską ilością siarki (do 0 ,1%).
Dodatkowo LOTOS RED charakteryzuje się dużą olej opałowy odpornością na utlenianie oraz na działanie wody. Nawet przy długim przechowywaniu z oleju LOTOS RED nie osadzają się jego składniki, natomiast na dnie zbiornika i w instalacji grzejnika nie powstaje nalot.
Duża wartość opałowa produktu daje wymierne korzyści w postaci olej opałowy gliwice większej energii termicznej, co świadczy, że LOTOS RED jest wynikiem wydajnym: mniej oleju, więcej ciepła.