Toalety przenośne niezbędne na koncercie

Organizacja dużego widowiska muzycznego nie należy do prostych. Trzeba się poważnie zaangażować. Już sama promocja pochłania bardzo dużo czasu. Oprócz tego należy zadbać o zaplecze sanitarne. Wprawdzie nie jest to najważniejsza kwestia, ale bez tego żadna impreza nie ma prawa się odbyć.

Postaw na toalety przenośne

Goście imprezy muszą się mieć gdzie załatwić. Najpowszechniejszym, ale zarazem najbardziej higienicznym rozwiązanym są toalety przenośne. Ich standard, w porównaniu z dawnymi latami znacznie się podniósł. Kiedyś samo przejście w pobliżu publicznych sanitariatów było dyskomfortem, a co dopiero załatwianie swoich potrzeb fizjologicznych. Jeśli ktoś szedł do ubikacji w takim miejscu, robił to z konieczności. Wokół toalet unosił się niesamowity odór. Na szczęście dziś jest już znacznie inaczej. Toalety przenośne to dużo większy standard korzystania. Obiekty są przede wszystkim zadbane i schludne. Ich dostawcy dbają o to, by zapewnić jak najwyższy standard usług. Żeby zneutralizować nieprzyjemny zapach, stosuje się specjalne preparaty. Z mobilnych ubikacji z powodzeniem mogą korzystać także najmłodsi. Sanitariaty są każdorazowo dezynfekowane. To zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa. Poza tym przenośne WC są stabilnie przytwierdzone, nie pękają i dobrze się trzymają nawierzchni. Zastosowanie wyjątkowo odpornego tworzywa sztucznego sprawia, że toalety mogą stać na dworze nawet przez kilka dni. Są odporne na działanie promieni UV i szkodliwych czynników atmosferycznych. Nic dziwnego, że ich zastosowanie na imprezach masowych to obecnie standard.

Jak zorganizować mobilne WC?

Jak się okazuje toalety, oprócz wielu niewątpliwych zalet, są łatwe w organizacji. Tak naprawdę wystarczy jeden telefon do firmy, która zajmuje się dostarczaniem tego typu rozwiązań. Trzeba ustalić z jej przedstawicielem najważniejsze kwestie, takie jak: ilość uczestników imprezy, czas trwania, lokalizacja. Następnie konsultant proponuje różne możliwe rozwiązania i podpowiada jaka ilość sanitariatów będzie optymalna. Warto posłuchać jego rad, bo ma doświadczenie. Można zdecydować się na pojedyncze kabiny ustawiane jedna przy drugiej. W celu zaoszczędzenia miejsca niektórzy wybierają toaletę szcściopisuarową. Jeśli już wszystko ustalimy, trzeba będzie umówić termin dostawy sanitariatów. Firma zewnętrzna przywiezie toalety przenośne na wskazany przez nasz adres, zamontuje je, a po zakończonym wydarzeniu zabierze je z powrotem. My jako organizatorzy nie musimy się niczym za bardzo przejmować.

Dodaj komentarz